Ivanka Trump chce zostać prezydentem USA. Serio

źródło: facebook.com/IvankaTrump

Żona, matka, siostra, córka – już z jej opisu na Twitterze uderza konserwatyzm. Ivanka Trump, córka i asystentka prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, marzy o prezydenturze.

Córka Donalda Trumpa chce pójść w ślady George’a W. Busha. Politycznych ambicji nie ukrywa i wychodzi z założenia, że prezydentura ojca to początek panowania Trumpów w Białym Domu.

Ivanka Trump i jej mąż Jared Kushner już zdobywają pierwsze szlify w polityce. Oboje są współpracownikami 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ivanka jest asystentką ojca a Jared – doradcą teścia. Pracują za darmo.

Pracownicy Białego Domu, którzy rozmawiali z Vicky Ward, autorką nowej książki o Ivance i Jaredzie, nazwali Ivankę Trump „siedliskiem wszystkich złych pomysłów”. Twierdzą, że wspólnie z mężem stanowią mieszankę arogancji i ignorancji.

Ivanka Trump jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych a z tej aktywności można wyczytać jedno – 38-latka jest zainteresowana karierą polityczną. I to bardzo. Towarzyszy ojcu w wielu zagranicznych wyjazdach. Spotyka się z politykami i nie zawsze stoi w cieniu Donalda Trumpa.

Ivanka Trump ma doświadczenie w modelingu i aktorstwie, napisała dwie książki: „The Trump Card: Playing to Win in Work and Life” i „Woman Who Work: Rewriting the Rules for Success”. Jest wiceprezesem The Trump Organization. Ukończyła Uniwersytet w Georgetown.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię