Radio Kierowców w Ameryce po polsku na fali 1490 AM

bezpiecznapodroz.org

Transoceaniczna podróż radiowa w Ameryce po polsku? Proszę bardzo. W każdy poniedziałek na fali 1490 AM audycja „Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna podróż w świat polityki, gospodarki, historii”, którą realizujemy wspólnie z Radiem Kierowców Bezpieczna Podróż.

„Odmienny punkt widzenia” to program retransmitowany w poniedziałki o godz. 2 PM na amerykapopolsku.com. Wydarzenia, fakty, opinie, rozmowy z ciekawymi ludźmi, komentarze prosto z Polski – a to wszystko w lekkostrawnej formie z dużą porcją dobrej muzyki. W audycji nie zabraknie rozmów z przedstawicielami polskiej sceny politycznej – samorządowcami, posłami i członkami rządu.

Programu „Odmienny punkt widzenia” będzie można posłuchać także na stronie  amerykapopolsku.com.

Radio Kierowców Bezpieczna Podróż jest częścią akcji społecznej „Bezpieczna Podróż”, która przede wszystkim ma na celu propagowanie świadomych zachowań, edukacji i profilaktyki bezpieczeństwa uczestników komunikacji i transportu masowego jak i indywidualnego – testy samochodowe, motogwiazdy, gwiazdy za kółkiem, odmowa mandatu, statystyki wypadków, statystyki policji, utrudnienia drogowe, odebranie prawa jazdy.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię