Rafał Zawierucha pozuje z Bradem Pittem. Premiera filmu „Pewnego razu… w Hollywood „

źródło: Instagram.com/ Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha pojawił się na premierze „Pewnego razu… w Hollywood” w reżyserii Quentina Tarantino. Polski aktor wcielił się w filmie w rolę Romana Polańskiego. 

Hollywoodzka premiera filmu miała miejsce w TCL Chinese Theatre.

aaaa! Jestem tutaj! Już po premierze – teraz całą noc święto kina! Święto Tarantino i całej rodziny! Całuje mocno wszystkich bez wyjątku! Dziekuje za to , że jestescie i pamiętajcie – Kino robimy dla was! Z pełną pokorą i pasją !

– napisał na Instagramie Rafał Zwierucha. Aktor opublikował zdjęcia, na których pozuje z Bradem Pittem i Quentinem Tarantino.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Rafał Zawierucha (@rafal_zawierucha)

„Once Upon a Time … in Hollywood”

„Pewnego razu… w Hollywood” to amerykański film, który początkowo miał przedstawiać historię morderstw grupy Charlesa Mansona pod koniec lat 60. ubiegłego wieku. Oś filmu stanowi jednak – tak przynajmniej wynika z zapowiedzi filmu – zakulisowa historia Hollywood schyłku lat 60.

Reżyserem filmu jest Quentin Tarantino, a w rolach głównych wystąpili Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Al Pacino, Bruce Dern, Kurt Russell, Dakota Fanning i Luke Perry. Film będzie można zobaczyć w amerykańskich kinach od 26 lipca. Polską premierę zaplanowano na 9 sierpnia.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu „Pewnego razu… w Hollywood”

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię