Zarezerwujcie sobie czas. Już w ten czwartek, 3 października na kanale 11 telewizji ( WTTW ) o godzinie 10 wieczorem, zostanie wyświetlony głośny film dokumentalny – “A Night On Milwaukee Ave”

Już w ten czwartek, 3 października na antenie kanale 11 telewizji publicznej  ( WTTW ) o godzinie 10 wieczorem zostanie wyemitowaly głośny film dokumentalny – “A Night On Milwaukee Ave”.

Twórcy Adrian Prawica i Rafał Muskała zabiorą was w podróż, kiedy Jackowo biło polskim sercem. To przecież tam przez kilkadziesiąt lat setki tysięcy Polaków stawiało na obczyźnie swoje pierwsze kroki. Próbowali zbudować swój własny świat, z daleka od szponów komunizmu. Jackowo stało się więc miejscem pracy, ale też wspaniałej rozrywki.

W filmie swoimi wspomnieniami z Ameryki dzielą się legendy polskiej muzyki. Wśród nich między innymi Krzysztof Krawczyk, Stan Borys i Urszula. Widzowie będą mieli także okazję zobaczyć unikatowe nagrania video oraz nigdy wcześniej nie publikowane zdjęcia z minionych czasów. Usiądźmy więc wspólnie przed telewizorem i przeżyjmy jeszcze raz, to co działo się w legendarnych klubach muzycznych na Milwaukee Ave.

Film dokumentalny “A Night On Milwaukee Ave” – emisja po polsku z amerykańskimi napisami na kanale telewizji WTTW (kanał 11) w najbliższy czwartek 3 października o godzinie 10 wieczorem.

“A Night On Milwaukee Ave” – Trailer

Rafał Muskała

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię