Trzeci rok z rzędu – Chicago „Najlepszym Dużym Miastem” w kraju.

W konkursie zorganizowanym przez czasopismo Condé Nast, Chicago, trzeci rok z rzędu, zostało uhonorowane „Najlepszym Dużym Miastem” w kraju.

Konkurs o tytuł „Najlepszego Dużego Miasta” po raz pierwszy odbył się w 2015. W pierwszych dwóch latach Nowy Jork otrzymał to wyróżnienie. Chicago, po raz pierwszy zdobyło ten tytuł w 2017 roku.

„To wspaniałe uznanie i uhonorowanie odzwierciedlają nie tylko piękno naszego wielkiego miasta, ale także ogromne zaangażowanie branży turystycznej w stworzenie jak najlepszej oferty dla turystów z kraju i całego świata” – takie oświadczenie wydało biuro burmistrz Lori Lightfoot w komunikacie prasowym.

Przez pięć ostatnich lat czytelnicy czasopisma Conde Nast oddają głosy on-line na Najlepsze Duże Miasto. W tym roku Conde Nast otrzymało aż 600 000 głosów. Chicago zostało określone jako miasto „światowej klasy znane z imponującej architektury, pierwszorzędnych muzeów, znakomitych restauracji i ogromnej sceny piwowarskiej”, dodając, że „w Chicago znajdziesz jednych z najprzyjemniejszych ludzi w całej Ameryce. ”

Kolejną metropolią, która znalazła się na liście było Minneapolis. Co urzekło czytelników w tym mieście? Jak podaje Condé Nast, Minneapolis otrzymało pochwały za posiadanie jednego z najlepszych systemów parków w kraju, solidną scenę kulinarną i życzliwość.

Na kolejnych miejscach w pierwszej dziesiątce znalazły się: Boston (nr 3), Nowy Orlean (4), Waszyngton, DC (5), San Diego (6), Nowy Jork (7), Pittsburgh (8), Honolulu (9) i San Antonio (10).

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię