Hyper Fight Fitness, klub stworzony z wielkiej pasji do sportu

Takiej gali jeszcze nie było! Dziesięciolecie Hyper Fight Fitness, klubu stworzonego z wielkiej pasji do sportu.

Hyper Fight Fitness został założony przez dwóch pasjonatów sportu Bogdana Maciejczyka oraz Andrzeja Fonfarę, którzy postanowili połączyć doświadczenie i stworzyć klub, który będzie zaspokajał wszystkie wymagania i potrzeby.
Zanim oficjalnie powstał klub, istniała grupa zrzeszająca ludzi aktywnych sportowo Hyper Active Team, gdzie odbywało się  nurkowanie, wspinaczka, jazda rowerami, pływanie na windsurfingu, paintball, skoki ze spadochronu, ale przede wszystkim, co najmniej dwa razu w tygodniu trenowali sztuki walki. Obecnie klub obchodzi swoje dziesięciolecie i śmiało można stwierdzić, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Program zajęć w Hyper jest bardzo urozmaicony i zróżnicowany pod względem zaawansowania, oprócz zajęć fizycznych trenerzy udzielają rad dotyczących odżywiania, tak aby osiągnąć zamierzone efekty.
Klasy w Hyper mają format personalnych zajęć grupowych, co umożliwia trenerowi poświęcenie więcej uwagi każdemu trenującemu. Trener osobisty dostosowuję formę i częstotliwość ćwiczeń do możliwości i preferencji. Dzięki indywidualnie skonstruowanym planom ćwiczeń uwzględniającym umiejętności klientów, poziom sprawności fizycznej oraz ogólną kondycję organizmu, ćwiczenia nie będą zbyt forsowne, a więc nie obciążą nadmiernie organizmu. Profesjonalne podejście trenera to gwarancja uzyskania dobrej kondycji oraz wymodelowania sportowej sylwetki bez ryzyka utraty zdrowia. Ponadto, dzięki technologii monitorowania pracy serca Myzone nasi klienci indywidualni, czy ćwiczący grupowo, na żywo widzą ile kalorii udało im się spalić i na jakim poziomie intensywności ćwiczą. Ten unikalny system wspomagający trening stosowany jest wyłącznie w najlepszych klubach fitness świata.
Hyper Fight Club jest jak jedna wielka rodzina, gdzie każdy zna się po imieniu, wspiera się i dopinguje.
Jak mówią założyciele udało im się stworzyć miejsce, w którym sami chętnie spędzają swój wolny czas. Atmosfera jest tu kluczowym elementem, a dzięki fantastycznemu klimatowi, który towarzyszy temu miejscu klubowicze czują się tu jak w domu i chętnie spędzają tu każdą wolną chwilę. Hyper Fight Club jest jak jedna wielka rodzina, gdzie każdy zna się po imieniu, wspiera się i dopinguje. Taka atmosfera sprzyja rozwojowi osobistemu oraz dążeniu do realizacji zamierzonych celów.
 
 Black Friday Black Tie Hyper Gala z okazji okrągłej rocznicy, 10-lecia Hyper Fight Fitness Club. 
29 listopada w Allegra Banquets odbędzie się bankiet z amatorskimi walkami bokserskim klubowiczów w prawdziwym ringu bokserskim, czerwony dywan i szampan przy wejściu, piękne ring girls, a do tego wykwintna kolacja, słodki stół, otwarty bar i butelka cytrynówki na każdym stole. Dzięki oświetleniu Allegra Banquets w pierwszej części imprezy zamieni w bokserską arenę, a później w night club ze wspaniałą muzyka i zabawą do późnej nocy.
Serdecznie zapraszamy! Bilety i więcej informacji pod numerem tel.: 773-366-2983 lub hyperfightfitness.com/hyper-gala/

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię