NBA All-Star 2020 odbędzie się w United Center w Chicago, jesteście gotowi?

16 lutego 2020 roku w United Center w Chicago odbędzie to 69. edycja NBA All-Star. Już po raz trzeci Chicago będzie gospodarzem tego wydarzenia. W latach 1973 i 1988 r., mecz All-Star odbywał się na Chicago Stadium, poprzednim domu Bulls. Gra będzie transmitowana w telewizji juz po raz 18  z rzędu.

Podobnie jak w poprzednich latach, w tym roku również składy do All-Star Game są wybierane w drodze głosowania. Fani mogli głosować za pośrednictwem strony NBA, a także konta Google. Zawodnicy wybierani są przez fanów, media i obecnych graczy NBA. Fani mają 50% głosów, a gracze NBA i media po 25%.

30 stycznia 2020 roku podano do publicznej wiadomości, że gra będzie korzystała z nowego formatu. Każda z pierwszych trzech kwart będzie punktowana indywidualnie jako osobne mecze, a tabela wyników resetuje się na końcu pierwszych trzech kwartałów. Zespół, który wygrywa co kwartał, wygrywa 100 000 $ na cele charytatywne swojego zespołu.

Pod koniec trzeciego kwartału łączny wynik z trzech czwartych zostanie opublikowany na tablicy wyników, a cały okres zostanie rozegrany w ramach Elam Ending The Basketball Tournament, zasady zalecanej przez prezesa związku zawodników Chrisa Paula, który trenował w wspomniany turniej w 2019 r. przez cały kwartał. Elam Ending NBA All-Star Game wykorzysta docelowy wynik o 24 punkty większy niż wynik drużyny prowadzącej. Zespół zwycięzcy wygra 200 000 $ na cele charytatywne swoich drużyn.

Weekend All-Star

Weekend All Star NBA 2020 rozpocznie się w czwartek, 13 lutego 2020 r., coroczną NBA on TNT American Express Road Show, zaplanowano również transmisję na żywo Inside the NBA, która odbędzie się w Chicago. Gospodarzem gali będzie Ernie Johnson Jr. ., Charles Barkley, Kenny Smith i Shaquille O’Neal ze specjalnymi występami na żywo, które zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Nikt nie ma wątpliwości że podczas All-Star NBA będzie oddany hołd tragicznie zmarłemu Koby Bryantowi.

Legenda NBA, Koby Bryant zginął w katastrofie helikoptera

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię