Super Bowl już w najbliższą niedzielę, 2 lutego 2020 roku. Polka zatańczy u boku J.Lo w trakcie half-time show

Już w najbliższą niedzielę, 2 lutego 2020 zostanie rozegrany finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL), będący najważniejszym sportowym wydarzeniem roku w Stanach Zjednoczonych.

Mecz zostanie rozegrany na stadionie Hard Rock Stadium w Miami Gardens o godzinie 6:30 pm. EST. Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers zmierzą się po raz pierwszy w Super Bowl.

Całość ceremonii określanej jako Super Bowl Sunday w skrócie Super Sunday na przestrzeni lat stał się nieformalnym amerykańskim świętem narodowym. Dzień finału jest drugim, po Święcie Dziękczynienia, dniem z największą ilością spożytego jedzenia w Stanach Zjednoczonych

 

Transmisje Super Bowl są najchętniej oglądanymi transmisjami w amerykańskiej telewizji; finał Super Bowl XLV, który odbył się w lutym 2011 roku pomiędzy Pittsburgh Steelers a Green Bay Packers, miał największą oglądalność w historii, gromadząc przed telewizorami 111 milionów widzów Pobił tym samym rekord, ustanowiony przez Super Bowl XLIV (106,5 miliona widzów) Transmisje z rozgrywek Super Bowl przyciągają przed telewizory rzesze widzów, reklamodawcy są gotowi płacić gigantyczne kwoty za minutę czasu reklamowego. W 2008 roku, średnia cena za jeden 30-sekundowy spot reklamowy w trakcie transmisji na antenie stacji Fox wyniosła 2,7 miliona dolarów. Szacuje się, że Fox zarobił z tego tytułu około 250 milionów dolarów.

https://www.youtube.com/watch?v=sVABVoxRnR0

Wydarzenie będzie można oglądać za pośrednictwem:

Super Bowl jest wydarzeniem nie tylko sportowym, ale również kulturalno-rozrywkowym. W przerwie finału (tzw. half-time show) ma miejsce koncert, a udział w nim uważany jest za spektakularne wyróżnienie dla artysty.

W trakcie half-time show Super Bowl 2020 zobaczymy występy Shakiry i Jennifer Lopez. Niezmiernie cieszy fakt, że na scenie u boku J.Lo pojawi się 22-letnia Polka — Klaudia Antos.

Występ na Super Bowl 2020 to ogromny sukces polskiej tancerki. Polscy widzowie mogą kojarzyć Klaudię Antos głównie z popularnego programu „You Can Dance — Po prostu tańcz”, który przez wiele lat był emitowany na antenie TVN.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię