Marzysz o zobaczeniu zorzy polarnej? Podpowiadamy jak możesz spełnić swoje marzenie nie wychodząc z domu!

0
254

Jeśli zawsze chciałeś o zobaczeniu zorzy polarnej, strona internetowa explore.org pomoże ci w jego spełnieniu.

Strona explore.org zabiera nas w podróż do miejscowości Churchill w prowincji Manitoba w Kanadzie. Miejscowość ta jest znana z występowania najbardziej widowiskowych zorzy polarnych oraz największego skupiska aktywności Aurora borealis. A to wszystko dzięki pasowi Van Allena, obszaru intensywnego promieniowania korpuskularnego, otaczającego Ziemię. Każdego wieczoru na kamerze z Churchill możemy na żywo obejrzeć jak na niebie tańczą kolorowe zorze.
Dzięki tej jednej z najlepszych lokalizacji na świecie oraz dzisiejszej technologii, wystarczy komfortowo zasiąść w fotelu i połączyć się z kamerą na stronie https://explore.org/livecams/polar-bears-international/northern-lights-cam aby zobaczyć na własne oczy to zapierające dech w piersi zjawisko.
Strona Explore jest organizacją multimedialną, która oferuje wgląd w świat poprzez edukację jak i inspirujące wizualne opowieści. Na stronie znajdziemy ponad 250 oryginalnych filmów, 30 000 zdjęć z całego świata i przeszło 100 kamer oferujących live streaming.
Jak piszą o sobie, strona explore.org, “to miejsce społeczności, w którym ludzie dzielą się przemyśleniami, prowadzą dialog, przeglądają filmy i zdjęcia oraz dzielą się swoim ulubionymi odkryciami na swoich blogach i portalach społecznościowych.”

 

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię