Carnival Cruise Line przedłuża zawieszenie rejsów statków pasażerskich

Carnival Cruise Line przedłużył zawieszenie wszystkich rejsów z 11 maja do 26 czerwca 2020 roku. Niektórych rejsów okres zawieszania będzie jeszcze dłuższy.

• Wszystkie rejsy do 26 czerwca 2020
• Wszystkie rejsy do/z San Francisco do końca 2020
• Wszystkie rejsy Carnival Sunrise do 19 października 2020
• Wszystkie rejsy Carnival Legend do 30 października 2020
• Wszystkie rejsy Carnival Radiance do 1 listopada 2020

Firma oferuje wszystkim pasażerom, których dotyczy zawieszenie rejsu, zwrot w wysokości 100 procent. Dodatkowa oferta obejmuje ekstra kredyt do użycia na statku za zmianę rezerwacji. Osoby, które posiadały rezerwacje na rejsy trwające sześć dni lub dłużej mogą otrzymać zamiast zwrotu 100% kredytu na przyszły rejs i 600USD kredytu na wydatki na statku podczas następnego rejsu zarezerwowanego do 31 grudnia 2020 roku na rejs rozpoczynający się przed 31 grudnia 2022 roku. W przypadku rejsu trwającego pięć dni lub krócej, kredyt na pokładzie wynosi 300USD.

„Bez względu na wybraną opcję podatki, opłaty i wydatki portowe, Carnival Vacation Protection, przedpłacone napiwki, wcześniej zakupione wycieczki ze statku, drinki i pakiety Wi-Fi, oraz zakupy Fun Shop zostaną automatycznie zwrócone w postaci pierwotnej formy płatności” – powiedział przedstawiciel Carnival Cruise. Linia rejsowa dodała, że pasażerowie nie muszą dzwonić w sprawie zwrotu czy zmian.

Wszystkich formalności można dokonać online – https://www.carnival.com/request-forms/cancellation-preference-v2.aspx.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię