Burmistrz Chicago ostro o imprezie w jednym z chicagowskich domów (WIDEO)

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Lori Lightfood ostro skrytykowała zachowanie osób, które złamały nakaz stay at home i zorganizowały imprezę na kilkaset osób w jednym z Chicagowskich domów.

„Głupi i lekkomyślny” W ten sposób burmistrz Lori Lightfoot opisała film pokazujący imprezę, która wydarzyła się pomimo wprowadzonych restrykcji.

https://www.youtube.com/watch?v=nt0zZdXN6Bc

Policja nadal prowadzi dochodzenie w sprawie imprezy, która podobno wydarzyła się na West Side podczas minionego weekendu Władze wciąż pracują nad ustaleniem dokładnej lokalizacji imprezy.

„Każda osoba, która się naraża, naraża następną i następną osobę, z którą się zetknie,” powiedziała. „To dlatego, dla mnie, ta scena jest tak niepokojąca. Ale dojdziemy do sedna sprawy.”– powiedziała burmistrz

Impreza, która pojawiła się w filmiku, nie była jedynym dużym zgromadzeniem w ciągu weekendu. Lightfoot powiedziała, że policja rozprawiła się z kilkoma dużymi imprezami.

„Nie możemy pozwolić na lekceważenie wytycznych dotyczących zdrowia publicznego oraz na lekceważenie prawa, które dotyczy nakazu pozostania w domach i przestrzegania dystansu społecznego”- podsumowała burmistrz.

Zobacz więcej w lokalnym dziale: Wiadomości z Chicago

(AL)

źródło: YouTube, WGN9

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię