Nowa oferta lotniska McCarran w Las Vegas

Podróżni przylatujący i wyjeżdżający z Las Vegas mogą zaopatrzyć się w przeróżne przedmioty na lotnisku. Lotniskowe maszyny oferują przybory toaletowe, leki przeciwbólowe, słuchawki oraz mobilne akcesoria i designerskie babeczki – cupcakes.

Od tego tygodnia selekcja zakupów z maszyny poszerzy się o środki ochrony osobistej. Na lotnisku zamontowane zostały trzy maszyny z których będzie można kupić maski na twarz, rękawiczki, środki dezynfekujące ręce i chusteczki.

Lotnisko McCarran jest jednym z pierwszych w kraju, które zamontowało maszyny firmy Prepango ze środkami ochrony osobistej. „Przy wszystkich zmianach, które zachodzą tak szybko wielu podróżnych może zawitać na lotnisko bez przynajmniej jednego z tych przedmiotów, które są teraz praktycznie niezbędne w podróży” – powiedziała rzeczniczka McCarran Christine Crews.

Koszt niezbędnych przedmiotów z maszyny oczywiście będzie wyższy niż w sklepach. Za płyn do dezynfekcji rąk zapłacimy trochę ponad 4 dolary. 10 paczek chusteczek nasączonych alkoholem kosztuje 5,25 USD, a 7,50 USD paczka trzech jednorazowych masek lub 14,50 USD za maseczkę wielokrotnego użytku.

W 2019 roku ponad 51 milionów pasażerów przyleciało lub wyleciało z lotniska w Las Vegas.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię