Prezydent Andrzej Duda zaskoczył młodą parę i wpadł na ich wesele (FILM)

zdjęcie: Twitter/ Szymon Nawrocki/@cotc_poland

Kampania wyborcza ruszyła pełną parą, w związku z czym obecnie urzędujący prezydent Andrzej Duda ruszył w Polskę. Podczas wizyty w miejscowości  Wrzawy  (woj. podkarpackie) postanowił zrobić niespodziankę pewnej parze młodej i  wstąpić na ich wesele. Pamiątkowym zdjęciem podzielił się w mediach społecznościowych.

Prezydent Andrzej Duda w okolicy wizytował budowę wału Sanu. Nowożeńcy wykorzystali nadarzającą się okazję i zaprosili prezydenta na wesele za pomocą mediów społecznościowych.
„Wzięliśmy ślub! Panie Prezydencie, podobno jest Pan we Wrzawach. Skoro już Pan zablokował drogę to może Pan wpadnie z życzeniami?” – napisał na Twitterze pan młody,  oznaczając prezydenta
Andrzej Duda zaskoczył wszystkich gości, zjawiając się na przyjęciu weselnym młodej pary. Wizytę tę udokumentował pamiątkowym zdjęciem zamieszczonym w internecie.

Na profilu „DUDA2020” pojawiło się nagranie, na którym widać, jak prezydent przyjeżdża na wesele i wręcza kwiaty pannie młodej.

Pan młody odpowiedział  „Dziękujemy za wizytę i życzenia. Nie często się zdarza się żeby na moim ślubie pojawiał się Prezydent”

 

 

AL

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię