„Nie uklękniemy!” Policja odmawia uczczenia BLM po tym, jak wpadli w zasadzkę „protestujących”

Twitter/print screen

Na Florydzie nadal trwają protesty ruchu BLM, niestety w wielu przypadkach przeradzają się one w zamieszki.

W miniony weekend dwóch oficerów Policji w Tampie zostało rannych. Wezwani do interwencji funkcjonariusze wpadli w zasadzkę przygotowaną przez tłum Black Live Matter( BLM). Policja została poinformowana o oddanych strzałach i możliwej ofierze postrzału. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce ludzie stali się agresywni, otoczył ich tłum, rzucali butelkami i szkłem oraz wyskakiwał na policyjne pojazdy.

Szef policji w Tampie, Brian Dugan uważa, że była to specjalnie przygotowana zasadzka, gdyż oficerowie nie zlokalizowali ofiary domniemanej strzelaniny.„To zasadzka. Nie mam innego sposobu, aby to opisać. Było tam wielu ludzi i najwyraźniej nikt nie został postrzelony”.

W związku z tymi, że protesty nie odbywały się w sposób pokojowy, Szef Departamentu Policji powiedział, że policjanci „nie uklękną”aby w ten sposób uczcić BLM.

Brian Dugan w swoim wywiadzie dla Fox News dodał, że kraj jest na „rozdrożu”, a jeśli protestujący i mieszkańcy mają zamiar zrobić  sobie wrogów z policji to powinni być przygotowani na to, aby „zaprzyjaźnić się z przestępcami”.

AL

Tragiczny wypadek autobusu w Warszawie: Kierowca był pod wpływem narkotyków

Rekordowa liczba Polaków za granicą zarejestrowała się do głosowania

Donald Trump: Do 10 lat więzienia za niszczenie pomników

Donald Trump: Do 10 lat więzienia za niszczenie pomników

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię