Sztab prezydenta Andrzeja Dudy rozpoczął akcję „Łączy nas Polska”

Sztab prezydenta Andrzeja Dudy rozpoczął dziś akcję „Łączy nas Polska”. Zaangażują się w nią parlamentarzyści, samorządowcy i aktywiści związani z Prawem i Sprawiedliwością.

Rzecznik sztabu europoseł PiS Adam Bielan mówi, że w jej ramach w całym kraju zorganizowane zostaną setki spotkań podczas których będą zachęcać do głosowania na Andrzeja Dudę. Bielan stwierdził, że nie tylko ubiegający się o reelekcję prezydent będzie przekonywał do udziału w wyborach, ponieważ jak podkreślił, są to wybory ważne dla całego kraju.

Adam Bielan zaapelował również do sympatyków Andrzeja Dudy o włączenie się w kampanię wyborczą i pobieranie materiałów wyborczych. Banery, ulotki czy plakaty wyborcze mają być już od jutra dostępne w regionalnych i powiatowych biurach sztabu.

II tura wyborów prezydenckich odbędzie się 12 lipca. Zmierzą się w niej prezydent Andrzej Duda, który jest popierany przez PiS oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. Andrzej Duda zwyciężył w pierwszej I turze uzyskując 43,5 procent głosów. Na Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 30,46 procent.

 

IAR

Prezydent A. Duda w Rypinie o frekwencji wyborczej i planach na przyszłość

Kto będzie prezydentem Polski? Mamy pierwsze wyniki sondażowe

 

Rafał Trzaskowski o rozmowach z innymi kandydatami i planach na kampanię

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię