„Loty bez ograniczeń” za 500 dolarów proponują Chińczycy

Czy USA pójdą w ślady Chin i zaproponują zwolennikom podniebnych podróży program „All You Can Fly” czyli lataj bez ograniczeń?

Jak donosi magazyn Travel Pulse, panująca pandemia koronawirusa, która doskwiera każdej dziedzinie życia nie oszczędzając ruchu turystycznego a w szczególności linii lotniczych na całym świecie w tym potężnej floty samolotów amerykańskich. Stąd też pytanie, czy program „Lataj bez ograniczeń” wprowadzony w Chinach pomoże odbudować upadający biznes lotniczy w USA? Jak się okazuje, flota ośmiu podniebnych przewoźników przeżywa turystyczną eksplozję po wprowadzeniu programu, upoważniającego podróżnych do latania bez ograniczeń przy zakupie specjalnego „rocznego biletu” za około 500 dolarów. Ósmą linią, która wprowadziła do swojej promocji powyższy program, jest China Southern Airlines. Wcześniej, China Eastern podczas podobnej promocji sprzedała w kilka dni 100 tysięcy rocznych biletów, które rozeszły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Jak do tej pory w Stanach Zjednoczonych najbliżej modelu z Chin, były linie JetBlue Airways, oferując swoim klientom kupno biletów na zasadach, „kupisz jeden bilet drugi otrzymasz za darmo”.

Czy linie lotnicze w Stanach Zjednoczonych dostosują się do zmian spowodowanych przez pandemię COVID-19 i wprowadzą podobne promocje na wzór rynku chińskiego, przekonamy się wkrótce.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię