Walmart zamienia swoje parkingi na kina dla zmotoryzowanych!

Rodzina Waltonów, czyli właściciele sieci sklepów Walmart wraz z organizatorami Festiwalu Filmowego Tribeca m.in. Robertem DeNiro, postanowili uruchomić na 160 parkingach sklepów w całych Stanach Zjednoczonych kina dla zmotoryzowanych.

Co ciekawsze, wszystkie 320 pokazy, które odbędą się pomiędzy 14 sierpnia a 21 października będą za darmo, po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.TheWalmartDrivein.com.

Rezerwacja jest możliwa od środy 5 sierpnia. Każda osoba, która zjawi się w dniu projekcji filmu bez biletu, niestety nie zostanie wypuszczona na pokaz.

Kilka ważnych wskazówek dla chętnych skorzystania z kina pod przysłowiową „chmurką” na parkingach Walmartu:

·     Wymagany jest odbiornik radiowy FM

·     Wszystkie osoby, które podczas pokazu będą chciały wyjść z samochodu będą musiały mieć założoną maseczkę ochronną twarzy

·     Zakazane jest spożywanie alkoholu

·     Jeden bilet upoważnia wjazd jednego samochodu

·     Można przywieźć drobne przekąski

Na pokazy filmowe będzie można przyjechać o godzinie 6 wieczorem, na półtora godziny przed rozpoczęciem projekcji .

Walmart zapowiada, że podczas jednego z pokazów gościem specjalnym będzie znana aktora Drew Barrymore. Ponadto odbędą się wirtualne spotkania m.in. z Peterem Bergiem, Jennifer Garner, LeBron James’em i Chrissy Metz.

Podczas projekcji wyświetlane będą najnowsze produkcje filmowe oraz klasyka Hollywood jak „Czarna Pantera” czy „Czarnoksiężnik z krainy Oz”.

JR

UWAGA! Nie pozostawiajmy dzieci w nagrzanych słońcem samochodach!

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię