Coca-cola o smaku kawy czyli nowy przebój firmy z Atlanty

W przyszłym roku fani Coca-Coli będą mogli spróbować nowego napoju gazowanego. Coca-Cola with Coffee, bo tak będzie się nazywał nowy napój, oficjalnie trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych w styczniu 2021 roku.

„To naprawdę wyjątkowa hybrydowa innowacja, która będzie pionierem nowej kategorii, którą nazywamy kawą orzeźwiającą” – powiedział Jaideep Kibe, wiceprezes Coca-Cola Trademark.

Jak mówią przedstawiciele firmy nowa oferta łączy „znajomy, autentyczny smak” Coca-Coli z „bogatym, luksusowym smakiem” 100% brazylijskiej kawy. Trzy smaki – Dark Blend, Vanilla i Caramel – będą sprzedawane w 12-uncjowych puszkach.

Nie jest to pierwsza próba firmy wprowadzenia na rynkek Coli w połączeniu z kawą. W 2006 roku Coca-Cola rozpoczęła produkcję Coca-Cola Blak, która była kawową wersję swojej klasycznej sody. Napój nie zyskał na popularności i Coca-Cola przestała sprzedawać Blak zaledwie dwa lata po jego wprowadzeniu na rynek.

Coca-Cola With Coffee jest już dostępna na rynkach międzynarodowych, takich jak Japonia, Brazylia, Turcja i Włochy. Zawiera więcej prawdziwej kawy niż Blak. Produkt ma również większą zawartość kofeiny niż zwykła cola – 69 miligramów kofeiny w 12-uncjowej puszce.
„Preferencje smakowe i styl życia ludzi się zmieniają, dlatego rozwijamy nasze portfolio, aby sprostać tym potrzebom” – powiedział Javier Meza, szef do spraw marketingu firmy. „Nieustannie słuchamy konsumentów i szukamy sposobów wprowadzania innowacji i dostarczania ludziom większej ilości napojów, których chcą”, dodał Meza.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię