W Schaumburgu otwarto największy w Illinois sklep z marihuaną rekreacyjną

Od wybuchu pandemii koronawirusa w Stanach Zjednoczonych sklepy sprzedające marihuanę rekreacyjną odnotowują rekordowy wzrost sprzedaży.

Firma Cresco Labs z Illinois, zajmująca się produkcją oraz hurtowym rozprowadzeniem marihuany rekreacyjnej, otwarła w czwartek dziewiąty a zarazem największy sklep w naszym stanie w miasteczku Schaumburg nieopodal popularnego centrum handlowego Woodfield Mall.

Przed otwarciem sklepu Sunnyside, który zajmuje powierzchnię 11,500 tysiąca stóp kwadratowych, Cresco Labs przyjmowała zamówienia w Internecie na wybrane produkty co dwie minuty.

Klienci zamówiony towar ze względu na COVID-19, mogą odebrać na miejscu w ustalonym czasie. Do ich dyspozycji jest wysokiej klasy zespól fachowców, który informuje o właściwościach i jakości sprzedawanych produktów, zwłaszcza dla osób, które po raz pierwszy zaopatrują się w marihuanę rekreacyjną.

W sklepie jednorazowo przebywać może 75 klientów.

Jak się oblicza, mieszkańcy Illinois wydali w lipcu na marihuanę rekreacyjną 61 milionów dolarów. Podobne wpływy odnotowano w maju i w czerwcu.

Jak informuje Fox News, Schaumburg otrzyma 3% udziału od sprzedaży jaką wygeneruje flagowy sklep firmy Cresco Labs.

Sklep Sunnyside położony przy 1735 East Golf Road, otwarty jest siedem dni w tygodniu od godziny 9 rano do 9 wieczorem.

Warto dodać, że od 1 stycznia, czyli dnia, w którym zalegalizowano marihuanę rekreacyjną w Illinois sprzedano jej za sumę 239 milionów dolarów.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię