Home Depot odwołuje Black Friday. Oferuje coś innego

Wikipedia/ Home Depot

W tym roku w Home Depot zrezygnuje z tradycyjnego Black Friday. Nie oznacza to jednak, że nie będzie zniżek.

Detalista w tym roku nie planuje corocznej jednodniowej wyprzedaży, która zwykle odbywa się dzień po Święcie Dziękczynienia. Home Depot będzie oferować zniżki przez dwa miesiące, począwszy od listopada.

Detalista zdecydował się na takie rozwiązanie w celu zmniejszenia stresu konsumentów. Głównym powodem tej decyzji jest utrzymanie należytego bezpieczeństwa podczas pandemii koronawirusa – czytamy w oświadczeniu na stronie internetowej.

Zniżki będą dostępne zarówno sklepach stacjonarnych, jak i w internecie. Dodatkowo, w listopadzie użytkownicy aplikacji mobilnych uzyskają wyłączny dostęp do niektórych zniżek specjalnych.

Z powodu panującej pandemii oraz stale zwiększającej się liczby przypadków wiele sklepów zastanawia się, jak najlepiej zorganizować tegoroczne zakupy w okresie świątecznym, aby uniknąć tłumów.

Jeszcze przed pandemią koronawirusa eksperci zwracali uwagę, że Black Friday stopniowo zmienia swoje oblicze. Niektóre sklepy zaczęły rozkładać promocję na kilka dni. Konsumenci z kolei coraz częściej szukają ofert w internecie.

W ciągu ostaniach pięciu lat Black Friday zdecydowanie przerodził się w cyfrową akcję. Punktem centralnym nie jest już ten jeden dzień. To wydarzenie rozłożone na kilka dni. – powiedział Neil Saunders, analityk handlowy i dyrektor zarządzający GlobalData Retail.

Saunders spodziewa się, że w tym roku z powodu nadchodzącej drugiej fali koronawirusa Black Friday będzie jeszcze bardziej osłabiony.

AL

https://amerykapopolsku.com/2020/09/10/trump-w-lutym-mowil-jak-niebezpieczny-jest-koronawirus-sa-nagrania/

 

Które stany w USA masowo tracą mieszkańców?

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię