Wisconsin Dells traci swoją największą atrakcję „Tommy Bartlett Show”

Jedna z największych atrakcji Wisconsin Dells, Tommy Bartlett Show w obliczu trwającej pandemii koronawirusa zawiesza swoją działalność.

Pokazy akrobacji wodnej czy mrożące w krew w żyłach występy motocyklistów jeżdżących w zamkniętej kuli, elektryzowały od lat turystów przyjeżdżających na letni odpoczynek do Dells.

Wielkie show odbywało się zazwyczaj dwa razy dziennie począwszy od Memorial Day do długiego weekendu z okazji Labor Day. Niestety, w wyniku COVID-19 i odwołaniu tegorocznych pokazów, zarząd firmy postanowił zawiesić swoją działalność. Z wielką przykrością zawiadamiamy, że Tommy Bartlett Show nie jest w stanie powrócić do Lake Delton w 2021 roku. Po 69 latach zamykamy nasz biznes. Przyczyną są olbrzymie straty finansowe jakie ponieśliśmy w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa i braku przychodów, dzięki którym przygotowywaliśmy każdy kolejny sezon. Jesteśmy dumni z faktu, że prawie przez siedem dekad przyciągaliśmy uwagę i zainteresowanie turystów z całego świata odwiedzających Wisconsin Dells napisał w oficjalnym oświadczeniu Prezydent firmy Tommy Bartlett Show, Tom Diehl.

Więcej informacji na stronie www.tommybartlett.com

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię