Pomimo COVID-19 Amerykanie coraz częściej myślą o podróżowaniu

envato

Coraz więcej mieszkańców Stanów Zjednoczonych przekonuje się, że podróżowanie pomimo trwającej walki z pandemią koronawirusa jest coraz bezpieczniejsze.

Jak wynika z sondażu Longwoods International, 50 % ankietowanych stwierdziło, że podczas tegorocznej jesieni nosi się z zamiarem wyjazdu poza miejsce swojego zamieszkania.

Dwie trzecie osób biorących udział w badaniu planuje w najbliższym czasie odwiedziny swoich najbliższych przyjaciół i rodzinę. Z kolei 58 % jest zdecydowana na podróż w granicach Stanów Zjednoczonych.

Pomimo koronawirusa, 33 procent ankietowanych preferuje w obecnym czasie zwiedzanie narodowych lub stanowych parków, 30 procent lubi oglądać spadające liście z drzew a 28 procent wybiera czynne spędzanie czasu, w tym jazdę na rowerze lub wspinaczkę górską.

Ponadto spora rzesza Amerykanów podczas zbliżającej się jesieni zamierza wybrać się na zbiór jabłek, jesienne festiwale, zwiedzić winiarnie czy piwiarnię, odwiedzić swoje ulubione muzeum, galerię sztuki czy inne atrakcje kulturalne.

Warto dodać, że coraz większa liczba Amerykanów (50%) wychodzi z domu, aby zjeść kolację czy udać się na zakupy do swojego ulubionego sklepu.

JR

Skandal przed wyborami! Modelka oskarża Donalda Trumpa (WIDEO)

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię