Sztab Bidena sprzedał tysiące pacek na muchy po debacie Pence- Harris

Podczas środowej debaty wiceprezydenckiej z udziałem Kamali Harris i Mike Penca – show skradał mucha….! Sztab Joe Biena wykorzystał ją do swojej kampanii.

Mucha usiadła na głowie wiceprezydenta Mike’a Pence’a. Z wyliczeń mediów wynika, że owad spędził na jego głowie ponad dwie minuty, najwyraźniej niezauważona przez wiceprezydenta. W sieci natychmiast pojawiło się mnóstwo memów i prześmiewczych komentarzy. Sam Joe Biden umieścił swoje zdjęcie z łapką na muchy, równocześnie zachęcając do wpłat na rzecz jego kampanii.

 

Sztab Joe Bidena zareagował błyskawicznie, już tego samego wieczoru można było zamówić na oficjalnej stronie kampanii, packę na muchy z napisem” „Truth Over Flies” (Prawda ponad muchami”.)

Przedmiot wyprzedał się w ekspresowym tempie. Już po paru godzinach zostało sprzedanych 35 tys. łapek. Sprawdziliśmy i produkt nie jest obecnie dostępny.

Sztab Bidena nie marnował również czasu po publikacji raportu ” New York Timesa” na temat podatków Donalda Trumpa. Wtedy to, na stronie sklepu pojawiła się przypinka z napisem „Płacę więcej podatku dochodowego niż Donald Trump”

Dwie plakietki (w zestawie) nadal można kupić na stornie za 7.5 dol.

AL

[sc name="bannerubezpcall"

Nancy Pelosi chce powołać komisję, która oceni zdrowie psychiczne prezydenta

Trump o koronawirusie: “To było błogosławieństwo od Boga, że to złapałem (WIDEO)

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię