Już w najbliższą Sobotę, 17 października 2020 – koncert “Uśmiech Charliego Chaplina”

0
104

Jesienne koncerty organizowane przez North Shore Chamber Music Festival (NSCMF) prezentowane będą zarówno na żywo jaki i w formie livestream.

Seria koncertów jesiennych i rozmów o muzyce zatytułowana onstage / offstage rozpoczęła się 10 września. Ostatni koncert z serii na żywo będzie można oglądać w sali recitalowej w PianoForte Chicago, a transmisje na żywo za pośrednictwem strony internetowej NSCMF przez 48 godzin.

Każdy z koncertów będzie trwał około 75 minut podczas których oprócz muzyki będziemy mogli usłyszeć historie z życia artystów oraz porozmawiać o ich muzyce i profesjonalnym życiu.

Dyrektor artystyczny NSCMF i skrzypek koncertowy Vadim Gluzman jest kuratorem nowej serii. Jak mówi stworzył nową serię w swobodnym formacie z “z myślą o odkrywaniu” muzyki i życia muzyków jako profesjonalnych artystów muzyki klasycznej żyjących w czasach współczesnych, na scenie i poza nią. „Tworzenie muzyki polega na łączeniu się i zawsze działa na zasadzie wzajemności, od artystów do publiczności i z powrotem od publiczności do artysty. Przez ostatnie 10 lat letni festiwal sprzyjał przyjaznej atmosferze, która usuwa formalności, które mogłyby stworzyć granicę między publicznością a artystami ”– mówi Gluzman. „Podczas panującej globalnej izolacji naszym celem jest zniesienie tych granic, a zbudowanie społeczność jest szczególnie wzruszające. Chcemy stworzyć niezapomniane wieczory, które z pewnością podniosą państwa na duchu”.

Podczas ostatniego koncertu z serii, 17 października 2020 słuchacze będą mogli odkryć świat muzyki napisanej przez Charliego Chaplina

Sobota, 17 października 2020-19:30
Uśmiech Charliego Chaplina – wydarzenie multimedialne

Bilety na koncerty na żywo kosztują $70 od osoby i odbywać się będą w PianoForte Chicago przy 1335 South Michigan Avenue w centrum Chicago.

Na każdym koncercie będzie ograniczona liczba osób do 40, aby zapewnić bezpieczeństwo i dystans społeczny.

Koncerty livestream $20 na rodzinę. Livestream dostępny jest pod adresem https://nscmf.org/onstage-offstage/. Film archiwalny będzie dostępny przez 48 godzin po każdej transmisji.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię