Chicago zamienione w Gotham City. Trwają zdjęcia do 4 części Batmana

0
1255

Dla fanów „Batmana” to nie lada gratka, ale dla zmotoryzowanych mały koszmar a zwłaszcza mieszkańców centrum Wietrznego Miasta.

Od piątku wieczorem w Chicago ekipy filmowe z Hollywood kręcą kolejną już część kultowej sagi o przygodach Batmana zamieniając ulice naszego miasta w słynne Gotham City. W czwartej części filmu występują m.in. Zoe Kravitz, córka słynnego gitarzysty i piosenkarza Lenny Kravitza oraz Robert Pattinson.

Jak informują władze naszego miasta filmowanie scen potrwa do najbliższego poniedziałku. Odbędzie się ono w okolicach budynku władz stanowych Thompson Center oraz przy skrzyżowaniu ulic Michigan Ave. i Balbo Drive.

Na kilku ulicach w śródmieściu Chicago poza ekipami filmowymi możemy spodziewać się wielu zaparkowanych samochodów policyjnych przy których warto zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie należących do filmowych funkcjonariuszy z „Gotham City”.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię