Costco sprzedaje testy na koronawirusa

0
1142

Na stronie internetowej Costco można kupić testy na koronowairusa. Badanie jest bezbolesne, wystarczy próbka śliny.

Cały proces jest bardzo prosty. Test należy zamówić za pośrednictwem witryn internetowej i odesłać na wskazany adres. Wynik uzyskamy w czasie od 24 do 72 godzin, za pomocą aplikacji lub stornu internetowej. Koszt takiego testu waha się od 130 do 140 dolarów w zależności od lokalizacji.

Eksperci medyczni podkreślają, że oferowany przez Costco test jest skuteczny. Ponadto jak zauważa,  dr Alok Patel z Bay Area test z próbki śliny jest o wiele łatwiejszy niż uzyskanie  wymazu z nosa. Wyniki są dostępne stosunkowo szybko w porównaniu do innych testów.

Testy domowe zostały zatwierdzone przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Są w 98% wrażliwe – co oznacza, że test da prawdziwie pozytywny wynik – i w 99% specyficzne, co oznacza prawdopodobieństwo, że test da prawdziwie negatywny wynik.

“Klienci doceniają wygodę i innowacyjność, jaką daje możliwość wykonania testu we własnym domu” – powiedział Dan Salemi z firmy Albertsons Companies . “Test na ślinę jest łatwy w użyciu i wygodny. Może również pomóc odciążyć  system opieki zdrowotnej.”– podkreślił.

AL

Lori Lightfoot przypomina jak bezpiecznie świętować Halloween (NAGRANIE)

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię