Costco sprzedaje testy na koronawirusa

Na stronie internetowej Costco można kupić testy na koronowairusa. Badanie jest bezbolesne, wystarczy próbka śliny.

Cały proces jest bardzo prosty. Test należy zamówić za pośrednictwem witryn internetowej i odesłać na wskazany adres. Wynik uzyskamy w czasie od 24 do 72 godzin, za pomocą aplikacji lub stornu internetowej. Koszt takiego testu waha się od 130 do 140 dolarów w zależności od lokalizacji.

Eksperci medyczni podkreślają, że oferowany przez Costco test jest skuteczny. Ponadto jak zauważa,  dr Alok Patel z Bay Area test z próbki śliny jest o wiele łatwiejszy niż uzyskanie  wymazu z nosa. Wyniki są dostępne stosunkowo szybko w porównaniu do innych testów.

Testy domowe zostały zatwierdzone przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Są w 98% wrażliwe – co oznacza, że test da prawdziwie pozytywny wynik – i w 99% specyficzne, co oznacza prawdopodobieństwo, że test da prawdziwie negatywny wynik.

„Klienci doceniają wygodę i innowacyjność, jaką daje możliwość wykonania testu we własnym domu” – powiedział Dan Salemi z firmy Albertsons Companies . „Test na ślinę jest łatwy w użyciu i wygodny. Może również pomóc odciążyć  system opieki zdrowotnej.”– podkreślił.

AL

https://amerykapopolsku.com/2020/10/26/lori-lightfoot-przypomina-jak-bezpiecznie-swietowac-halloween-nagranie/

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię