United Center zostanie zmieniony w lokal wyborczy w dniu wyborów

0
178

Komisja Wyborcza miasta Chicago, po raz pierwszy w historii tego miejsca, wykorzysta “United Center”, należące do “Chicago Bulls” i “Chicago Blackhawks”, jako specjalny lokal wyborczy w dniu wyborów 3 listopada 2020. We współpracy z United Center, Komisja Wyborcza miasta Chicago rozszerza bezpieczne i dostępne możliwości głosowania, i wyznacza United Center jako dodatkową możliwość dla chicagowskich wyborców.

„Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z “United Center” w celu ułatwienia mieszkańcom Chicago głosowania w dniu wyborów” – powiedziała przewodnicząca Komisji Wyborczej Chicago Marisel Hernandez. „Zachęcamy wszystkich do zaplanowania swojego głosowania – czy to korespondencyjnego, wczesnego, czy też osobistego w dniu wyborów – istnieje wiele możliwości i mamy nadzieję, że mieszkańcy Chicago wybiorą możliwość głosowania, która będzie dla nich najdogodniejsza ”.

W dniu wyborów “United Center”, zlokalizowane przy 1901 W. Madison, będzie otwarte dla wszystkich wyborców z Chicago w godzinach 6:00-19:00 i zapewni rejestrację wyborców w tym samym dniu, zwrot karty do głosowania korespondencyjnego oraz głosowanie osobiście.

“United Center od dawna służy naszemu miastu jako miejsce spotkań i jesteśmy dumni, że
w tym roku po raz pierwszy w historii będzie miejscem wyborów. Blackhawks, Bulls i United Center z przyjemnością wniosą swoją “cegiełkę” i oferują swoją arenę do dalszego zaangażowania obywatelskiego w naszych społecznościach i poszerzania możliwości głosowania dla mieszkańców Chicago ”- powiedział współprzewodniczący United Center Joint Venture Jerry Reinsdorf, Prezes “Chicago Bulls” i Rocky Wirtz, Prezes “Chicago Blackhawks”. „Partnerstwo miasta Chicago i Komisji Wyobrczej miasta Chicago odegrało kluczową rolę w powstaniu tego specjalnego lokalu wyborczego. Chcemy również podziękować personelowi areny, który niestrudzenie pracuje nad zapewnieniem mieszkańcom Chicago kolejnej wygodnej i zapewniającej dystans społeczny możliwości głosowania”.

Wszystkie wytyczne Centers for Disease Control and Prevention oraz Illinois Department of Public Health dotyczące bezpieczeństwa w związku z COVID-19, będą obowiązywać w United Center, a wyborcy mogą spodziewać się odległości 6 stóp między kabinami wyborczymi, przegródkami z pleksi, a w razie potrzeby, dostępne będą środki do dezynfekcji rąk oraz maski.

Komisja Wyborcza miasta Chicago zachęca wszystkich do zaplanowania swojego głosowania w tych wyborach. Jeśli wyborcy planują zarejestrować się osobiście w dniu wyborów, będą potrzebować dwóch dokumentów tożsamości, z których przynajmniej jeden zawiera aktualny adres wyborcy. United Center będzie również dysponować zabezpieczoną skrzynką dostępną dla wyborców, którzy będą mogli zwrócić karty do głosowania korespondencyjnego w podpisanej, zapieczętowanej kopercie zwrotnej do głosowania.

Aby uzyskać dostęp do lokalu wyborczego, wyborcy będą kierowani na parking w sektorze K (brama od Adams Street) i do południowego wejścia do atrium.

Zaplanuj swoje głosowanie na stronie: ChicagoElections.gov lub w języku polskim ChicagoWybory.com oraz dowiedz się więcej o specjalnym lokalu wyborczym przy „United Center”: UnitedCenter.com/VOTE lub śledząc „United Center” na mediach społecznościowych: Instagram, Twitter oraz Facebook.

CBE

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię