Słynny slogan Borata w reklamie kazachskiej turystyki na 2021 rok

Władze Kazachstanu wpadły na niecodzienny pomysł wykorzystania do promocji swojego kraju sloganu zaczerpniętego z dwóch filmów Sachy Barona Cohena „Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan” oraz jego najnowszej produkcji zatytułowanej „Borat Subsequent Moviefilm”.

Slogan „Very nice” wypowiadany przez filmowego Borata zostanie wykorzystany w telewizyjnej reklamie kazachskiej turystyki, górskiej wspinaczki, picia końskiego mleka i podziwiania lokalnej architektury przy zachwycie wszystkich spoglądających, którzy wypowiadają słynne „Very Nice”, informuje Kairat Sadvakkassov szef rządowego działu zajmującego się promocją turystyki Kazachstanu.

„Wykorzystanie w kampanii reklamowej słynnego zwrotu Borata jest perfekcyjnym zobrazowaniem kazachskiej turystyki z jego całym potencjałem i pięknem w możliwie jak najkrótszej formie. Kazachska przyroda, jedzenie a przede wszystkim ludzie w przeciwieństwie do kawałów Borata są najmilsi na całym świecie. Zapraszamy wszystkich spragnionych podróży, aby w 2021 roku odwiedzili nasz kraj i doświadczyli jego uroków i przekonali się na własne oczy że Kazachstan jest o wiele piękniejszy jak na filmach z udziałem Borata”, twierdzi Kairat Sadvakkassov.

Jak wygląda reklamówka Kazachstanu, przekonajcie się sami.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię