McEnany: „We właściwym momencie Ameryka usłyszy o Trumpie”

Prezydent Donald Trump na razie wstrzymał powyborcze wystąpienia publiczne, ale Amerykanie usłyszą o nim „we właściwym momencie” – powiedziała w czwartek rzeczniczka Białego Domu Kayleigh McEnany, występująca w roli doradcy w jego sztabie.

McEnany nie udzieliła odpowiedzi, kiedy Donald Trump pojawi się publicznie. Jak przekazała, prezydent w tej chwili pracuje ciężko dla Amerykanów, zwalczając pandemię i zajmując się innymi ważnymi sprawami. Spór sądowy jest w toku, a sprawą zajęli się prawnicy – przekazała McEnany w Fox News „Fox & Friends”. „Prezydent się odezwie. Obecnie przekazuje informacje na Twitterze. Usłyszycie go w odpowiednim momencie.”– dodała.

Donald Trupm nie przemawiał publicznie od zeszłego czwartku – z wyjątkiem wizyty na Cmentarzu  Narodowym w Arlington z okazji Dnia Weterana. Nie wystąpił również po ogłoszeniu przez media wygranej Joe Bidena.

Cały czas jest obecny w mediach społecznościowych, gdzie utrzymuje, że wybory zostały sfałszowane. Trump dochodzi swoich praw w sądzie i domaga się zbadania potencjalnych oszust wyborczych.

McEnany odmówiła odpowiedzi na pytanie o Bidena, któremu odmówiono dostępu do informacji, zwanymi „prezydenckim briefingiem”. „Wszystko co dotyczy transformacji odbywa się zgodnie z prawem, choć mamy nadzieję, że administracja Trumpa będzie kontynuować pracę. Zobaczymy, jak potoczą się sprawy sądowe” – powiedziała McEnany.

AL

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię