Najpopularniejsze maseczki na nadchodzący okres świąteczny

envato

Noszenie masek ochronnych twarzy to codzienność w obecnych czasach, zwłaszcza w obliczu wciąż rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Pomimo tego nie powinniśmy zapominać, o dobrych stronach życia, a przede wszystkim o poczuciu humoru i odrobinie uśmiechu. Jak się okazuje maski mogą odzwierciedlać nie tylko nastrój, ale przede wszystkim naszą osobowość.

Jeżeli chcesz wnieść troszkę magii w twoje życie, to maseczki z Mickey Mouse z Shop Disney za jedyne 11.99 dol. są jak najbardziej wskazane.

Myślisz o plaży, palmach i kaktusach w świątecznym wydaniu. Maseczka firmy Belk za 4.80 dol. czeka na ciebie.

Święta Bożego Narodzenia zawsze kojarzyć się nam będą z postacią Świętego Mikołaja. Dillard sprzedaje je tylko za 10 dolarów.

Planujesz być miły czy też niegrzeczny podczas zbliżających się świąt? Maseczki w tym wydaniu oferuje sieć sklepów JC Penney za jedyne 15 dolarów.

Firma Society 6 nie zapomniała o wyznawcach judaizmu i proponuje maseczkę o nazwie Hannukah za 16.99 dol.

Jak wiemy do noszenia maseczek zobowiązani są wszyscy w tym i nasze dzieci. JC Penney poleca naszym milusińskim maseczkę Fa la la la LLama za 7 dolarów i 14 centów.

Na koniec proponujemy również coś dla dzieci, ale i nie tylko. Pingwiny jak wiemy są bardzo fajne bez względu na wiek osób ich oglądających. Do nabycia w JC Penney za 7.14 dolarów.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię