Szczere wyznanie Meghan Markle „Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie”

fot. Wikipedia

W lipcu Meghan poroniła drugą ciążę. Księżna Sussex zdobył  na szczerze wyznanie, które zostało opublikowane na łamach „The New York Times”

Jakiś czas temu media spekulowały o drugiej ciąży Meghan Markle. Małżeństwo ma 18-miesięcznego syna Archie’ego. Okazuje się, że doniesienia okazały się prawdziwe, jednak ja wyznała księżna w lipcu tego roku poroniła.

Jak pisze w swoim felietonie nagle poczuła ostre skurcze, po czym trafiła do szpitala, gdzie dowiedziała się, że poroniła.

„Był lipcowy poranek, który rozpoczął się zwyczajnie, jak każdy inny: Zrób śniadanie. Nakarm psy. Weź witaminy. Znajdź tę brakującą skarpetkę. Podnieść kredkę, która potoczyła się pod stół. Zwiąż włosy w kucyk, zanim wyciągniesz syna z kołyski”

„Po zmianie pieluchy poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, a radosna melodia mocno kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Wiedziałam, ściskając moje pierworodne dziecko, że tracę to drugie”

„Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając rękę męża. Czułam wilgoć jego dłoni, całowałam jego kostki, mokre od naszych łez. Patrzyłam na zimne, białe ściany szpitala przez zaszklone oczy. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy” – napisała księżna

Księżna powiedziała, że dzieli się swoją historią, aby pomóc przerwać ciszę wokół tak powszechnej tragedii. „Utrata dziecka oznacza nieznośny żal, którego doświadcza wielu, ale o którym mówią nieliczni” – napisała

Po wywiadzie Meghan Merkerl głos zabrał rzecznik prasowy Pałacu Buckingham. „To bardzo osobista sprawa, której rodzina królewska nie będzie komentować.”

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię