Best Buy wchodzi w biznes z Instacart

0
579

Dzięki nowej umowie z Instacart, Best Buy zaczyna oferować dostawę do domu tego samego dnia na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

W ramach nowego partnerstwa Instacart będzie dostarczać produkty Best Buy tego samego dnia w każdym stanie USA, obejmując prawie wszystkie lokalizacje Best Buy w całym kraju.

Do tej pory dostawy sprzętu zakupionego w sklepie były dostarczane do domów klientów przez FedEx, UPS lub USPS. Usługi te są działają dużo wolniej, chyba że sprzedawca lub klient zapłaci dodatkowo. Nawet wtedy dostawa tego samego dnia jest niezwykle wymagająca i skomplikowana dla tradycyjnych przewoźników przesyłek i często nawet nie jest dostępną opcją dla kupującego. Dzięki Instacart detaliści tacy jak Best Buy mogą zapewnić swoim klientom szybszą wysyłkę i po niższych kosztach. Instacart twierdzi, że będzie oferować setki produktów Best Buy z dostawą tego samego dnia za 3,99 dol. za zamówienie, w tym sprzęt gospodarstwa domowego i niezbędne artykuły biurowe. Na zakupy tego typu będzie narzucony limit do 500 dolarów, czyli zakupy powyżej tej kwoty nie będą się kwalifikować na dostawę.

To nowe partnerstwo jest dobre nie tylko dla obu stron, ale również dla klientów Best Buy.
Instacart próbuje wyjść poza ramy dostarczania artykułów spożywczych i znaleźć swoje miejsce na rynku u różnych sprzedawców detalicznych. Ze względu na pandemię COVID-19 popyt na dostawy wszystkiego – od artykułów gospodarstwa domowego po artykuły spożywcze i gorące posiłki, gwałtownie wzrósł, co zapewniło Instacart ogromny i szybki wzrost przychodów dając im możliwości i środki do dalszego rozwoju.

W przypadku Best Buy nowe partnerstwo daje firmie sposób na wykorzystanie łatwości dostaw na żądanie dzięki zasobom logistycznym i wiedzy technicznej Instacart. A klient otrzymuje lepszą usługę po niższej cenie.

Instacart uruchamia również nową inicjatywę wraz z partnerstwem Best Buy, zwaną certyfikowaną dostawą, która polega na użyciu smartfona do akceptowania i podpisywania dostawy w celu zweryfikowania tożsamości, jeśli jest to „przedmiot o wysokiej wartości”, taki jak drogie urządzenie elektroniczne.

ZSS

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię