Nielegalne wesele na przedmieściach Chicago. Trwa śledztwo

0
1761
Nielegalne-wesele

Urzędnicy służby zdrowia powiatu Cook prowadzą dochodzenie w związku z weselem, w którym wzięło udział kilkaset osób. Impreza odbyła się w środę, na przedmieściach Chicago.

Oszacowano, że w nielegalnym zgromadzeniu brało udział około 200-300 osób. Organizatorzy złamali narzucone przez stan restrykcje. Zgodnie z rozporządzeniem gubernatora Illinois, spotkania mają być ograniczone do 10 osób, a sale bankietowe muszą pozostać zamknięte.

Impreza miała miejsce w hotelu Hilton w Northbrook. Wideo i zdjęcia z wnętrza imprezy pokazują masowe spotkanie. Większość uczestników nie miała maseczek i nie przestrzegała dystansu społecznego. “To było ogromne masowe zgromadzenie, które odbyło się wewnątrz hotelu, jak również w sali bankietowej, było wiele osób bez masek” – jako pierwszy przekazał dziennikarz Jezus Salazar.

Nakęrcony przez Salazara film został umieszczony na stronie SalazarReports.com.

The Hilton Chicago/Northbrook hosted a massive Orthodox Jewish Wedding tonight.

200-300 guests aprrox. No masks. No…

Opublikowany przez Jesusa Salazar Środa, 2 grudnia 2020

 

Jak wynika z informacji jakie uzyskała telewizja CBS2 hotel jest własnością prywatną i korporacja Hilton nie może wypowiadać się w jego imieniu. Jednak sieć ma wkrótce wydać oświadczenie.

Jak dotąd, biuro gubernatora JB Pritzkera nie skomentowało sprawy, na razie nie wiadomo jakie konsekwencje czekają hotel za złamanie rozporządzenia. Oświadczenie w tej sprawie wydał Departament Zdrowia Powiatu Cook “Jesteśmy przerażeni, że pozwolono na to wydarzenie”. Rozważamy ukaranie hotelu, obecnie badamynasze możliwości prawne.”

AL

Tajemniczy monolit zniknął z pustyni w Utah. Pojawił się w Europie

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię