Youtuber doprowadził do śmierci swojej dziewczyny. Wszystko transmitował na żywo

Rosyjski youtuber Stanislav Reshetnikov doprowadził do śmierci swojej dziewczyny podczas transmisji na żywo. W mroźny dzień zamknął ją w samej bieliźnie na mrozie. Przed zamknięciem polał ją wodą, co spowodowało hipotermię i doprowadziło do śmierci.

Do tragedii doszło w domu w którym mieszkał wraz ze swoją 28 – letnią dziewczyną, Walentyną, która była w ciąży. Portale informacyjne podają, że podczas transmisji para kłóciła się i piła alkohol, a jeden z fanów miał zaproponować mężczyźnie 1 tysiąc dolarów w zamian za ukaranie swojej dziwaczymy. Patostreamer przystał na propozycje i wyprowadził swoją ciężarną dziewczynę na balkon w samej bieliźnie i zamknął drzwi od wewnątrz. Mimo próśb i krzyków nie wpuścił jej do środka przez kilka godzin. Dopiero kiedy ucichła zorientował się, że stało się coś złego. Otworzył drzwi i nieprzytomną położył na kanapie. Następnie dalej prowadził transmisję, aż do przyjazdu policji i karetki pogotowia.

„Walja, żyjesz? Mój króliczku, co się z tobą dzieje? Cholera, wyglądasz tak, jakbyś była martwa” – zarejestrowało nagranie, jak donosi  portal The Sun. „Chłopaki… Brak pulsu… Jest blada. Ona nie oddycha” 

Bloger już wcześniej  prowadził relacje na żywo gdzie obrażał i poniżał swoją dziewczynę. Na jednym z live’ów spryskał ją gazem pieprzowym.

AL

Kolejny stan przywraca surowe restrykcje

 

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię