Niedziela 3 stycznia, najbardziej ruchliwym dniem na portalach randkowych w USA

envato

Jak zawsze Nowy Rok niesie ze sobą długą listę noworocznych postanowień, również i w sprawach sercowych. Według najnowszych informacji ABC, niedziela 3 stycznia 2021 roku będzie najbardziej pracowitym dniem dla osób poszukujących swoje przysłowiowej drugiej połówki na portalach randkowych w tym również dla mieszkańców Chicago.

Jak podkreśla Bela Gandhi z portalu randkowego Smart Dating Academy wzrost zainteresowania tego typu zawieraniem znajomości wynika z kilku powodów. Przede wszystkim wiąże się to z obecnymi obostrzeniami spowodowanymi przez COVID-19 i brakiem możliwości wyjścia do kawiarni, restauracji czy też kina.

Zobacz również: Najpopularniejsze serwisy randkowe

Ponadto, 48 procent dorosłych Amerykanów jest przysłowiowymi singlami, którzy wraz z rozpoczęciem roku chcąc zmienić swoje życie rozpoczynają poszukiwania swojej ukochanej osoby, z którą chcieliby dzielić resztę swojego życia, twierdzi Bela Gandhi.

Jak dodaje, aby dzisiejszy dzień okazał się jak najbardziej owocny w poszukiwaniach, należy upewnić się czy mamy zamieszczone na portalu dobre zdjęcie, które stanowi o sukcesie naszej wirtualnej misji.

JR / APP

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię