Melania Trump przerywa milczenie: “Jestem rozczarowana”

0
2035
Melania Trump przerywa milczenie: "Jestem rozczarowana"

Kilka dni po zamieszkach do jakich doszło na Kapitolu Melania Trump skomentowała przemoc jaka miała miejsce tamtego dnia. Pierwsza Dama podziękowała też za wsparcie jakie ona i jej mąż dostali od Amerykanów w ciągu ostatnich czterech lat.

Oświadczenie Pierwszej Damy pojawiło się na stronie Białego Domu. Melania Trump potępiła przemoc i przyznała, że jest “rozczarowana i przygnębiona” z powodu zamieszek jakie miały miejsce 6 stycznia, a jej serce jak powiedziała jest smutne z powodu śmierci sześciu osób, które zginęły w czasie ataku. “Absolutnie potępiam przemoc, która miała miejsce na Kapitolu. Przemoc nigdy nie jest dopuszczalna” – napisała pierwsza Dama w długim oświadczeniu.

Zaapelowała do Amerykanów, by skupili się na tym, co ich łączy, a nie na tym, co dzieli.“Nigdy nie dzieliłam ludzi ze względu na kolor skóry ani nie używam politycznej ideologii, by wzbudzać agresję. Musimy słuchać siebie nawzajem, skupiać się na tym, co nas łączy i wznosić się ponad to, co nas dzieli”

Na koniec Melania podziękowała Amerykanom. “Służenie Wam jako Pierwsza Dama było zaszczytem mojego życia. Chcę podziękować milionom Amerykanów, którzy wspierali mojego męża i mnie przez ostatnie 4 lata. Jestem wam wszystkim wdzięczna za to, że mogłam wam służyć. Co najważniejsze proszę o uzdrowienie, łaskę, zrozumienie i pokój dla naszego wielkiego Narodu.

“Niech Bóg was błogosławi i niech Bóg błogosławi Stany Zjednoczone Ameryki”- zakończyła.

Pełne oświadczenie Melanii Trump:

AL

Czytaj również

Oficjalnie przedstawiono artykuł impeachmentu prezydenta: “Trump podżegał do powstania”

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię