Gates, Soros i Rockefeller odpowiedzialni za wybuch pandemii? Zaskakujący wyrok sądu….

Gates, Soros i fot.Wikipedia/Rockefeller odpowiedzialni za wybuch pandemii?

Jeden z sądów w Peru wydał zaskakujący dokument, który głosi, że pandemia koronawirusa został wywołana przez „światową elitę przestępczą”. Jej częścią mają być tacy milionerzy jak George Soros, rodzina Rockefellerów i biznesmen Bill Gates.

Sąd prowincji Chincha i Pisco stwierdził, że „Covid-19 powstał z inspiracji elit przestępczych kontrolujących świat, paraliżując działalność niemal wszystkich państw świata”– cytuje portal polsatnews, na podstawie informacji przkazanych przez peruwiańskie media.

Sąd w którego skład wchodzą sędziowie Tito Gallegos, Luis Leguía i Tony Changaray, są przekonani, że epidemia ma zbyt „nieprzewidywalny” charakter. „Żaden rząd na świecie, ani osoba fizyczna nie może stwierdzić, że pandemia ma „przewidywalny” przebieg , z wyjątkiem twórców nowego porządku świata takich jak Bill Gates, Soros, Rockefeller, itp” – głosi początek dokumentu zamieszczonego na peruwiańskim portalu LP. Napisano również, że osób odpowiedzialnych za wybuch pandemii mogło być więcej .

Jak przekazał portal polsatnews.pl, rada sądownicza Peru sprawdza, czy dokument wydany przez sąd i zawierający oskarżenia w sprawie wywołania pandemii COVID-19 jest zgodny z prawem.

Teorie spiskowe o milionerach i nowym porządku świata – informujące, że koronawirus „został stworzony przez światową elitę” od jakiegoś czasu krążą po internecie. Należy jednak pamiętać, WHO już w maju zeszłego roku poinformowała, że wirus przeniósł się na człowieka ze zwierząt. Nie został  stworzony w laboratorium.

AL

źródło: Polsatnews, pledgetimes.com

Joe Biden przedstawił propozycję pakietu pomocowego. Co zawiera?

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię