Niecodzienny gest milionera z Bostonu. W 6 restauracjach zostawił napiwki na ponad 12 tys. dolarów

Pracownicy kilku bostońskich restauracji spotkała niecodzienna sytuacja. Dzięki hojnemu darczyńcy sześciu kelnerów otrzymało napiwki w wysokości ponad 2 tysięcy dolarów każdy.

Osobą odpowiedzialną za tak niecodzienny gest płynący prosto z serca okazał się znany milioner i filantrop z Bostonu, Ernie Boch Jr. „W związku z trudną sytuacją panującą w branży kulinarnej ze względu na COVID-19 wpadłem na pomysł, aby wybrać się do kilku restauracji i wspomóc pracującą tam obsługę”, powiedział w wywiadzie dla lokalnej telewizji 7News hojny darczyńca.

W trzy godziny Ernie Boch Jr. wraz z przyjacielem odwiedzili 6 restauracji zostawiając na stole oprócz zapłaconego rachunku kopertę z napiwkiem w wysokości 2,021 dolarów z dopiskiem „dziękuje”. Według 7News gest milionera wzbudził olbrzymią radość wśród wszystkich obdarowanych w ten sposób pracowników.

Jak się okazuje to nie pierwsza tego typu akcja hojnego milionera. W ubiegłym roku Ernie Boch Jr., dopisał do rachunku opiewającego na 160 dolarów napiwek w wysokości 5 tysięcy dolarów. „Proszę zostawiajcie napiwki. Nie bójcie się korzystać z restauracji, które są bardzo czyste i bezpieczne. Wspomagajcie lokalne biznesy” apeluje do Amerykanów Ernie Boch Jr.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię