Wzrasta popularność Donalda Trumpa wśród Republikanów

Screen Shot YouTube Trump

Prawie połowa Republikanów deklaruje opuszczenie swoich szeregów i przyłączenie się w razie powstania nowej partii 45 Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Jak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego w połowie lutego przez Uniwersytet Suffolk wynika, że 46 % respondentów porzuciłoby swoją partię i weszło w skład nowego ugrupowania Donalda Trumpa. 27 procent podkreśliło swoje przywiązanie i lojalność wobec obecnych władz swojej partii. Tyle samo uczestników sondaży określiło się jak niezdecydowanych.

Tymczasem jak wynika z najnowszych doniesień osób zbliżonych do byłego Prezydenta, Donald Trump nie zamierza w chwili obecnej formułować zapowiedzianej przez niego Partii Patriotycznej, ale skoncentrować się na wyborach konserwatystów do Kongresu i tym samym odzyskanie Izby Reprezentantów Senatu.

Według ostatnich sondaży Donald Trump pomimo drugiego procesu o impeachment wciąż się olbrzymią popularnością w środowisku partii Republikańskiej i ponad 75 milionów osób, które głosowały na niego w wyborach 3 listopada 2020 roku.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię