Chicago: Został zabity podczas spaceru z psem

Do tragedii doszło w niedzielę w dzielnicy North Austin –  wschodnia strona miasta. 51-letni mężczyzna został śmiertelnie postrzelony podczas, gdy wyprowadzał swojego psa na spacer.

Merlyna McCallistera codziennie rano spacerował z pupilem, tak też było tego dnia. Mężczyzna został  znaleziony w okolicy budynku 1700 North Major  przez swoją żonę. Kobieta usłyszała strzały z pistoletu i wybiegła na zewnątrz.

„Spojrzałam na drugą stronę ulicy i zobaczyłam naszego psa spacerującego w alejce, wtedy zobaczyłam mojego męża leżącego na ziemi. Podbiegłam i zapytałam go, co ci się stało, kochanie?” –  powiedziała Rosie McCallistera w rozmowie z WGN.

Wtedy mężczyzna podniósł swoją koszulę, aby pokazać jej ranę postrzałową na brzuchu. Ekipy ratunkowe natychmiast przewiozła McCallistera do szpitala Loyola, gdzie niestety zmarł.

Czytaj również: Czarne chmury nad projektem ustawy imigracyjnej?

Rosie i Merlyn niedawno obchodzili 25. rocznicę ślubu. i wychowali trójkę dzieci. Merlyn wyemigrował z Barbadosu w 1989 roku i pracował na budowie od lat 90-tych. Żona jest przekonana, iż śmierć była przypadkowa.

W sprawie nadal trwa śledztwo, na razie nikt nie został aresztowany. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, proszony jest o kontakt z chicagowską policją.

Ostanie chwile życia Merlyna McCallistera zostały uchwycone przez kamery znajdujące się na tym osiedlu.

AL

Czytaj również:

Kiedy Illinois przejdzie do fazy 5 planu ponownego otwarcia? Pierwsze doniesienia

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię