Księżniczka kandydatką na prezydent USA? Trump: „Mam nadzieję”

Były prezydent Trump wyraził nadzieję, iż Meghan, księżna Sussex, wystartuje w kolejnych wyborach prezydenckich. Dodała, że jej kandydatura może go skłonić o ponowne ubieganie się o to stanowisko.

Jak donoszą media Megan Markle rozważa swoją kandydaturę. Daily Mail przekazał, że była księżniczka prowadzi ponoć rozmowy z politykami wyższej rangi z kręgu Demokratów w kwestii swojego ewentualnego startu wyborach prezydenckich w USA, gdyby Biden nie zechciał ponownie kandydować . Gazeta powołuje się się na ważnego brytyjskiego polityka, który pracował w administracji premiera Tony’ego Blaira i ma mocne powiązania z Waszyngtonem.

Merkel ani nikt z jej bliskiego otocznia na razie nie skomentował sprawy, jednak przekonania polityczne byłej księży nie są tajemnicą. Podczas zeszłorocznych wyborów zaatakowała Donalda Trumpa, wzywając wyborców do „odrzucenia mowy nienawiści”.

Czytaj również: Moderna rozpoczęła testowanie szczepionki na dzieciach

„Mam nadzieję, że tak się stanie. Gdyby tak się stało, myślę, że miałbym jeszcze silniejszą motywację do ubiegania się o reelekcję” – powiedział były prezydent w wywiadzie dla Fox News.

Trump dodał również, że nie jest fanem Markle i wyraźnie dał do zrozumienia , że nie podoba mu się to co mówiła o rodzinie królewskiej .„Znam królową, spotkałem się z nią i myślę, że królowa jest wspaniałą osobą. Nie jestem fanem Meghan” – przekazał.

 

W głośnym wywiadzie udzielonym udzielonym Oprah Winfrey i  wyemitowanym przez telewizję CBS Meghan Markle opowiadała, że jej życie na brytyjskim dworze zaczęło się jak bajka ale szybko zmieniło się w koszmar. Mówiła, że członkowie rodziny królewskiej nie chcieli, aby jej nienarodzony jeszcze syn Archie został księciem i że tematem jednej z rozmów był kolor jego skóry. 

To co najbardziej zszokowało cały świat  to wyznanie Markle o tym, że towarzyszyły jej myśli samobójcze.  “Po prostu nie miałam ochoty już żyć” – wyznała. Z kolei książę Harry mówił o braku wsparcia ze strony rodziny.

AL

Biden apeluje do migrantów: ” Nie przyjeżdżajcie”

 

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię