Trump zakłada własną platformę społecznościową. „To będzie coś wielkiego”

Screen Shot YouTube Donald Trump

Były prezydent Donald Trump w przeciągu 2- 3 miesięcy powróci do mediów społecznościowych z własną platformą – zapowiedział jego doradca Jason Miller.

„Myślę, że w ciągu dwóch lub trzech miesięcy prezydent Trump powróci do mediów społecznościowych, z własną platformą” – powiedział w niedzielę Jason Miller wywiadzie dla  Fox News. „To całkowicie zmieni grę, a wszyscy będą czekać i obserwować, aby zobaczyć, co dokładnie robi prezydent Trump”.

Miller nie ujawnił więcej szczegółów, ale przekazał, że były prezydent ma w tej sprawie spotkania na wysokim szczeblu” i zgłosiły się do niego liczne firmy.

Polecamy: Donald Trump potępia działania nowej administracji : “Biden niszczy kraj”

„Ta nowa platforma będzie wielka” – powiedział Miller, jednocześnie, dodając, że nowe przedsięwzięcie byłego prezydenta przyciągnie dziesiątki milionów ludzi.

Donald Trump został zablokowany na wszystkich mediach społecznościowych. Stało się to po szturmie na Kapitol, do którego doszło 6 stycznia. Na początku serwisy takie tak Twitter czy Facebook chwilowo zawiesiły konta byłego prezydenta, jednak poźniej zablokowano je permanentnie.

Serwisy uzasadniały swoją decyzję rozpowszechnianiem fałszywych informacji dotyczących wyborów prezydenckich i ryzykiem podżegania do przemocy.

AL

Czytaj również

Godzina policyjna w Miami Beach. Aresztowano ponad tysiąc osób

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię