Trump w szczerym wywiadzie: „Najbardziej brakuje mi pomagania ludziom”

Donald Trump udzielił pierwszego tak obszernego telewizyjnego wywiadu od czasu, kiedy opuścił Biały Dom. Nie wykluczył, że będzie ponownie ubiegać się o fotel prezydencki.

„Moja popularność jest teraz większa, niż na dzień przy wyborami, ponieważ ludzie widzą, jak źle jest na granicy... – powiedział gospodarzowi Fox News Seanowi Hannity. Zapytany o start w wyborach w 2024 roku Trump stwierdził, że choć z „prawnego punktu widzenia” jest za wcześnie, by o tym mówić, to poważnie się nad tym zastanawia.

Trump przyznał, że piastowanie najwyższego urzędu w państwie było dla niego „bardzo traumatyczne”, ale „kochał to robić”, bo „pomagał ludziom”. „Najbardziej brakuje mi pomagania ludziom. Uwielbiałem to robić, bo pomagałem ludziom” – mówił. „I pomogłem im bardziej niż jakikolwiek prezydent”.

Czytaj również: Biden: Dowody w sprawie Floyda są “przytłaczające”

Przyszłość Partii Republikańskiej

„Republikanie muszą połączyć siły” – powiedział dodając, że jeśli partia chce wygrać wybory w 2024 roku, musi realizować program „Make America Great Again” (MAGA) i „postawić Amerykę na pierwszym miejscu”.

Donald Trump po raz kolejny skrytykował politykę imigracyjną swojego następcy.„Ta straszna sytuacja, może zniszczyć nasz kraj. W kolejnych miesiącach zobaczycie coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliście. Już teraz widzicie coś, czego wcześniej nie było. Nigdy nie było takiej sytuacji na naszej granicy” – kontynuował Trump. „Ludzie napływają dziesiątkami tysięcy.” 

Trump powiedział też, że jest „bardzo dumny” z osiągnięć swojej administracji, w tym cięć podatków dla korporacji i osób indywidualnych z 2017 roku i dodał, że ma nadzieję, iż administracja Bidena tego nie „spieprzy”.

AL

Zapadł wyrok w sprawie śmierci George’a Floyda

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię