Bilet do Six Flags Great America za szczepionkę

Six Flags Great America przekaże 50 000 bezpłatnych biletów do parków rozrywki w Gurnee i Rockford – podało w oficjalnym oświadczeniu biuro gubernatora Pritzkera.

Szczęśliwymi posiadaczami biletów będą nowo zaszczepieni mieszkańcy Illinois – w komunikacie zwrócono jednocześnie uwagę, że łączna wartość biletów to aż 4 miliony dolarów. W ramach starań o jak największą ilość zaszczepionych mieszkańców, stan wysyła mobilne zespoły szczepień Gwardii Narodowej Illinois do parku w Gurnee w dniach 5 i 6 czerwca, a jeśli frekwencja będzie wysoka, zespoły szczepionkowe wrócą w kolejnych terminach w celu kontynuowania szczepień.

Biuro Pritzkera podało, że Six Flags poda więcej szczegółów na temat szczepień i bezpłatnych biletów w nadchodzących tygodniach.

Czytaj również: Jak Nowy Jork zachęca do szczepień?

Znaczna część biletów zostanie również rozesłana do lokalnych ośrodków zdrowia, aby „wykorzystać je w sposób, który najlepiej sprawdzi się w ich społeczności” – poinformowało biuro Pritzkera.

„Six Flags Great America z dumą wspiera wysiłki na rzecz szczepień w stanie Illinois” – powiedział prezes Six Flags Great America Park, Hank Salemi.

Zakłada się, że podobnych zachęt będzie coraz więcej, ponieważ władze twierdzą, że popyt na szczepienia spadł nie tylko w Illinois ale i w całym kraju.

Skłania to urzędników służby zdrowia do rozszerzenia zarówno zasięgu jak i programów dotarcia do tych, którzy jeszcze nie dostali szczepionek lub się wahają.

Francuska firma wyprodukowała lek na Covid-19

1 KOMENTARZ

  1. Horror, sprzedać ciało na eksperymenty, stać się królikiem doświadczalnym za chwilę przyjemności na karuzeli? Gdzie jest wasz rozum?

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię