Najdziwniejsze wybory piękności w USA

Kobiety lubią konkurować ze sobą w konkursach piękności. Chociaż złośliwi twierdzą, że tak naprawdę wybory miss są organizowane głównie z myślą o mężczyznach.

Konkursy piękności organizowane są na całym świecie. Miss World, Miss Universe, Miss International czy Miss Earth – to tylko niektóre przykłady wyborów. Są jednak i takie, które na pierwszy rzut oka zakrawają na żart.

Miss Exotic World Pageant

To wybory najpiękniejszych… striptizerek. Konkurs organizowany jest od 1990 roku w Las Vegas. Biorą w nim udział skąpo ubrane damy rodem z burleski.

Wikimedia Commons, Julie Atlas Muz, wybory Miss Exotic World Pageant 2007

Miss Pregnant Bikini

W USA organizowane są konkursy piękności dla przyszłych mam. Uczestniczki prezentują swoje wdzięki w strojach kąpielowych. W wyborach nie liczą się idealne  wymiary, lecz urok osobisty.

Miss Pregnant Bikini, USA

Miss Rodeo America

To konkurs dla wszystkich miłośników westernów. Coroczne wybory organizowane są przez bardzo poważną organizację –  Professional Rodeo Cowboys Association w Las Vegas. Zwyciężczyni Miss Rodeo America zgarnia nagrodę w wysokości 20 tys. dolarów.

Facebook.com, Miss Rodeo America

Miss Redneck Alabama

Uczestniczki tych wyborów mają tylko jedno zadanie – odpowiedzieć na trzy proste pytania. Każde z nich dotyczy… rednecków.

Wybory Miss Redneck Alabama

Miss Legs

Ten konkurs, na całe szczęście, nie jest już organizowany. A przynajmniej nie w pierwotnej wersji. Uczestniczki Miss Legs pokazywały swoje nogi w nietuzinkowych workach. Na głowach.

The Museum of Ridiculously Interesting Things, wybory Miss Legs, data nieznana

Czytaj również: Odzież etyczna – co to znaczy?

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię