Jak linie lotnicze zachęcają do szczepień? Szansa na darmowe loty przez rok

Linie lotnicze United Arlines ogłosiły, że pasażerowie będą mieli szansę na wygranie darmowych lotów do dowolnego miejsca na świecie przez cały rok.

Linia lotnicza oferuje członkom swojego programu lojalnościowego szansę na wygranie darmowych przelotów. Aby wziąć udział w loterii „Your Shot to Fly” należy do 22 czerwca przesłać swoje dane dotyczące przyjęcia szczepionki do swojej aplikacji lub za pośrednictwem strony internetowej.

1 lipca linia ogłosi nazwiska pięciu klientów, którzy wygrali rok podróży dla siebie i osoby towarzyszącej, w dowolnej klasie usług, do dowolnego miejsca na świecie. United rozlosuje również 30 podwójnych biletów w  obie strony.

Czytaj również: Wyjątkowo krwawy weekend w Chicago. Zabici i ranni

„Jesteśmy dumni, że możemy zrobić to, co powinniśmy, aby zachęcić ludzi do zaszczepienia się” – powiedział dyrektor generalny United Scott Kirby w komunikacie prasowym. „Dzięki szczepionce coraz więcej miejsc otwiera się na podróże – a my wiemy, że nasi klienci chętnie latają”.

Ponadto United jest jedyną linią lotniczą, która pozwala swoim klientom przesłać dokumentację szczepień i testów COVID-19 bezpośrednio na platformę cyfrową. Według linii lotniczych, system ten pozwala podróżnym zaoszczędzić czas na lotnisku, jeśli podróżują do miejsca, gdzie wymagane jest okazanie dowodu szczepienia.

Obecnie wiele firm i stanów oferuje darmowe produkty lub ogłasza loterię, aby zachęcić do szczepień jak największą liczbę osób.

Białoruś: Na pokładzie porwanego samolotu partnerka opozycjonisty

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię