Floryda: Naga kobieta zdemolowała restaurację (WIDEO)

Tego dnia pracownicy restauracji Outback Steakhouse w Ocala na Florydzie długo nie zapomną. 53-letnia naga kobieta wtargnęła do lokalu i zaczęła go demolować. Filmik z incydentu stał się hitem internetu.

Do niecodziennego incydentu doszło 1 czerwca – informuje FOX News. Na nagraniu widać kompletnie nagą kobietę, która wskoczyła na restauracyjny bar i zaczęła niszczyć wszystko, co znalazła w zasięgu wzroku. Jej ofiarą padły m.in. butelki z alkoholem, kufle i szklanki. Szefowie restauracji szacują straty ale już przyznają, że te będą znaczne.

Według oficera policji, który przyłapał 53-latką na gorącym uczynku, kobieta trzykrotnie rzuciła w niego butelkami. Nic poważnego mu się nie stało. Funkcjonariusz obezwładnił napastniczkę taserem i aresztował. Kobieta została przetransportowana na leczenie do ośrodka Advent Health.

Czytaj również: Miliarderzy unikają podatków. Musk i Bezos płacą grosze

Według doniesień świadków przed wtargnięciem do Outback Steakhouse kobieta usiłowała zdemolować The Mojo Grill & Catering. Zarzuciła właścicielce nieuczciwość. Kiedy odmówiono jej obsługi zaczęła przewracać stoły. W międzyczasie napastniczka usiłowała ukraść samochód jednego z klientów lokalu.

Nie wiadomo, czy kobieta była pod wpływem alkoholu. W organizmie 53-latki wykryto THC (substancja zawarta w marihuanie), na jej ciele ujawniono plaster z fentatylem (silny, narkotyczny lek przeciwbólowy). Obecnie napastniczka przebywa w więzieniu powiatu Marion.

AL

USA i Unia Europejska będą rozmawiać o współpracy handlowej

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię