Poszła do banku wypłacić 20 dolarów. Nie uwierzycie ile pieniędzy znalazła na swoim koncie!

W sobotę, w miejscowości Largo na Florydzie doszło do niecodziennego wydarzenia. Julia Yonkowski poszła do banku Chase w Largo, aby wypłacić $20 dolarów. Jakież było jej zdziwienie gdy okazało się, że ma na koncie….999 985 855,94 dolarów.

Czytaj też: Najlepsze portfele na kryptowaluty 2021 roku

„O mój Boże, byłam przerażona. Wiem, że większość ludzi pomyślałaby, że wygrali na loterii, a ja byłam po prostu byłam przerażona”  – powiedziała Julia i nie tknęła swojego konta od sobotniej nocy.

Czytaj również: Naukowcy zsekwencjonowali „ostateczną niewiadomą” ludzkiego genomu

„Nie raz czytałam historie o ludziach, którzy przelali nie swoje pieniądze lub je po prostu wypłacili a potem musieli je spłacić. Ja bym tego nie zrobiła, ponieważ mam świadomość, że to nie są moje pieniądze” – dodała.

Odkąd została tymczasową miliarderką, kilkakrotnie próbowała skontaktować się z Chase Bank. Bez skutku. „Po prostu nie mogę się połączyć. Nie udaje mi się przebić przez ich automatyczny system i nie mogę porozmawiać z żywą osobą” – powiedziała. No cóż, miejmy nadzieję że sytuacja szybko się wyjaśni i nasza miliarderka nie zostanie obciążona zapłaceniem podatków od wzbogacenia;)

ZSS

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię