Polityka zerowej tolerancji dla niezaszczepionych w CNN

Jeffrey Zucker, prezes CNN Worldwide, powiedział, że CNN prowadzi w sprawie niezaszczepionych „politykę zerowej tolerancji”.

„W zeszłym tygodniu zostaliśmy poinformowani o trzech pracownikach, którzy przychodzili do biura nieszczepieni. Wszyscy trzej zostali zwolnieni”, dodał Zucker.

Czytaj też: Smakosze piwa wybrali najlepsze miejsca w Polsce na wypicie tego złotego trunku

W rozmowie z Associated Press, przypomniał, że szczepionki są obowiązkowe dla pracowników CNN przebywających w biurach lub w terenie, gdy spotykają się z innymi pracownikami CNN.

Większość biur CNN została ponownie otwarta na zasadzie dobrowolności, a Zucker twierdzi, że około jedna trzecia pracowników prasowych wróciła do pracy w biurach. Do tej pory w biurach CNN działał tzw. system honorowy w sprawie dowodu uzyskania szczepień przeciw COVID-19, ale jak dodaje Zucker „to może się wkrótce zmienić”.

Zobacz też: Zaginione skarby których szuka cały świat

Prezes CNN dodaje, że maski będą wymagane w biurach CNN w Atlancie, Waszyngtonie i Los Angeles, w czasie gdy pracownicy nie jedzą, nie piją ani nie przebywają w zamkniętej przestrzeni prywatnej. CNN planował powrót wszystkich pracowników do biur 7 września, ale ze względu na panującą sytuację zmienił datę na połowę października.

W oświadczeniu dla pracowników CNN, prezes stacji powiedział: „Myślę, że można uczciwie powiedzieć, że wszyscy odczuwamy mieszankę oczekiwania, niepokoju, frustracji, zagubienia i rozdrażnienia. Dbajcie dalej o siebie i o siebie nawzajem. Udostępnię więcej aktualizacji, gdy tylko je otrzymam”.

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię