Aplikacje i strony pomagające w znalezieniu nowych klientów w branży fitness i urody

Jeśli szukasz dodatkowego zarobku w branży uroda, fittness i wellness poniższa lista aplikacji pomoże ci znaleźć nowych klientów i rozwinąć biznes:

 

GlossGenius oferuje kompleksowe rozwiązanie dla najlepszych profesjonalistów urody. Bądź swoim własnym szefem, rozwijaj swoją firmę, maksymalizuj swoje dochody i zachowaj kontrolę dzięki automatycznemu planowaniu spotkań, bezpłatnym depozytom w tym samym dniu roboczym, zarządzaniu klientami i wbudowanym narzędziom marketingowym.

Mindbody łączy setki tysięcy pasjonatów zdrowia, dobrego samopoczucia i urody z milionami klientów, którym służą. Jest to miejsce gdzie profesjonaliści fitness, wellness i uroda oferują swoje usługi.

BBforME to aplikacja, która łączy profesjonalistów z branży fitness i urody z nowymi klientami w ich okolicy, w tym z osobami, które chcą, aby usługi te były wykonywane w domu, a nie salonie.

Strona pozwala na 100% skonfigurowanie darmowy profil z łatwo edytowalnym menu usług. Oferuj usługi w swoim miejscu prowadzenia działalności, w domu klienta lub w innej lokalizacji. Możesz również oferować zajęcia grupowe. Dodać jednorazowe wydarzenie grupowe lub warsztaty.

Możesz również budować portfolio klientów z danymi kontaktowymi i notatkami odnośnie usług.

Booksy pomaga niezależnym

 • fryzjerom,
 • manikiurzystom,
 • masażystom
 • salonom Spa oraz
 • salonom tatuaży

sprzedawać swoje usługi online. Używając tej aplikacji możesz dokonywać rezerwacji i zarządzać klientami. Jest to platforma pozwalająca na prowadzenie biznesu „na twój sposób”. Booksy oferuje intuicyjną aplikacja na smartfona, która pozwoli Ci sprawdzić kalendarz, dodawać lub anulować spotkania lub usługi, kontaktować się z klientami i wiele więcej. Twoi klienci mogą korzystać przez całą dobę, aby umawiać się na wizytę bezpośrednio z telefonu.

StyleSeat o internetowa witryna dla profesjonalistów zajmujących się urodą i wellness. Profesjonaliści mogą prezentować swoją pracę, kontaktować się z nowymi i istniejącymi klientami oraz budować swój biznes od podstaw.

Klienci mogą odkrywać nowe usługi i dostawców, umawiać się na wizyty online oraz na inspirujące spotkania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

W Chicago StyleSeat oferuje usługi:

 • Strzyżenie damskie
 • Manicure
 • Kolor włosów
 • Modelowanie włosów, a w szczególności weaves and braids.

theCut to bezpłatna aplikacja, która łączy fryzjerów z klientami w ich okolicy. Umożliwia także przyjmowanie rezerwacji, planowanie spotkań i przyjmowanie płatności.

Łączy przeszło 30 tysięcy fryzjerów. Wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować się i wypełnić swój profil, aby zacząć umawiać się z klientami.

FindYourTrainer pomaga trenerom osobistym znaleźć klientów, niezależnie od tego, czy szukają treningu w domu, czy lokalnej siłowni.

Strona oferuje bezpłatny profil trenera, bezpieczny system rezerwacji i płatności online, bezpłatne reklamy na Facebooku, Instagramie i Google oraz dedykowany zespół wsparcia.

PrettyBird łączy fryzjerów i wizażystów z osobami poszukującymi profesjonalistów kosmetycznych, którzy przyjdą do nich na wesela, imprezy i do domu.

Wystarczy pobrać aplikację PrettyBird i zarejestrować się. Potem wypełnij swój profil i zacznij oferować serwisy takiej jak ścinanie włosów i makijaż na żądanie.

Soothe to aplikacja zrzeszająca masażystów którzy wykonają masaż na żądanie. Na stronie Soothe można znaleźć usługi:

 • masażu
 • pielęgnacji skóry
 • fryzjerskie
 • makijażu.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię